KONST / Litografier / Litografi 13846126
nr 1384 6126
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Litografi, Jukka Vänttinen (f. 1954), "Dagöppning". Signerad, numrerad 144/295, daterad 2004, oramat löst blad. Motivet: 16x21 cm, bladets mått: 26x36 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:44:15
11/3 22:06:48